KURUMSAL

Hakkımızda

Bursa merkezli olan firmamız Site, Apartman, Ofis ve Alışveriş Merkezlerinde 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığının Alışveriş Merkezleri hakkında ki yönetmeliği çerçevesinde profesyonel yönetim hizmeti vermektedir.

Entegre Tesis Yönetimi olarak hizmet anlayışımızı, farklı sektörlerden gelen deneyimleri birleştirerek ilerlemekteyiz. Kurucu ortakların 1992 den beri var olan kişisel tecrübelerini de kurum kimliği ile buluşturarak, profesyonel kadrosu ile Entegre Tesis Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Bahçe Bakımı ve Teknik Hizmetleri yüksek verimlilik hedefleri ışığında sürdürmektedir.

Green Yönetim, sektörde öncü olmanın gayreti ile tüm teknolojik imkanları gerek müşterilerine, gerek çözüm ortaklarına, gerekse personellerine sunmaktadır.

Vizyonumuz

İnsana ve hayata saygılı, dinleyen ve çözüm üreten, çağın gereklerine uygun altyapısı ile sektöre farklı bir soluk getirmeyi amaçlayan, müşterisine verdiği önemi personeline de aynı şekilde veren, işini saygı duyarak yapan ve fark yaratan firma olmak.

Misyonumuz

Mutlu yaşam alanlarında sürdürülebilir ve yüksek kalitede iş üretmek.